Doğum Haritası Nedir?

Evet çok bilinen ama yanlış bilinen bir şeydir öncelikle! Kesinlikle fal değildir. Hisler ve iletişim önemlidir bakan kişinin tabii ki ama hissetmek yeterli olmayacaktır.

İlk yazımda söylediğim gibi astroloji ilim olmaktan çıkmış bir bilimdir! Peki gerçekten nedir? Başlıyoruz.

Doğum haritası, diğer adıyla “Yıldız Haritası” nefes aldığımız ilk anda çekilen, gökyüzündeki fotoğrafımızdır.

Doğum saati olmadan evlerimizi öğrenemeyiz fakat gezegenlerimizi öğrenebiliriz. Doğum yeri, doğum saati ve tabii ki doğum tarihimizle inceleyebiliriz. Bu fotoğrafta sistemdeki bütün gezegenlerin açılarını görürüz. Gezegenlerimize, evlerimize düşen burçlar (takım yıldızları) vardır. Burçlar, gezegenler, evler ve açılar baz alınır. 12 burcumuz vardır. Su grubu, ateş grubu, toprak grubu ve hava grubu olmak üzere 4’e ayrılır. 3 tane de niteliğimiz vardır. Öncü, değişken ve sabit.

Her grubun özelliği olduğu gibi, her haritada da özellik, nitelik ağırlığı vardır. Güneş burcunuz su grubu olabilir fakat haritanız da ateş baskın çıkabilir.

Ne İşe Yarar?

İnsanları anlamamızı en önemlisi kendimizi anlamamızı sağlar. Gelecek ve geçmiş hakkında tavsiyeler verir ve karşılaşabileceğimiz durumları, şansları bize sunar. Seçim bizim elimizdedir. Doğum haritası kesin bilgi vermez. Gelecek konusunda ihtimalleri ve şansları gösterir. Karakter analizinde harita ne diyorsa odur!

Ben şu ana kadar haritasıyla alakasız tek bir insan görmedim. Eğer doğum saatinizi bilmiyorsanız bir uzmandan, yaşadığınız kötü olayları, büyük değişimleri anlatarak doğum saatinizi bulabilirsiniz.

Yeni nesil çok bilgili bu konuda ama mesela ben aileminkini yaşadıkları olaylardan buldum.

Doğum haritamız bize seçenek verir ve özgür irademizle hayatımızı yönlendiririz. Ne zaman ne konuda şanslı olacağımızı bildiğimizde daha az yoruluruz değil mi? Ben şimdi size bir ay sonra iş konusunda çok şanslısın ve ilerleyeceksin desem size gelen teklifi kabul etmez misiniz? Etmem diyorsanız heh o şans gitmiş olur. Tam olarak bu.

Kader size şanslar sunar ve seçim sizin elinizdedir.  Ben sadece önceden sizi uyarabilirim. 🙂 Doğum haritası tam olarak budur!Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir