Bu Konu Çöpçatanlık İçerir: En Uyumlu Burçlar!

Hiç bazı çiftlere bakıp da “ayy ne kadar da minnoş bir çift” dediğin oldu mu? Adeta birbirleri için yaratılmışçasına ve gerçek olamayacak kadar aşk dolu gözükürler ya hani! Birbirleriyle bu kadar iyi anlaşan çiftlerin nasıl birbirlerini bulduğunu düşünüp durursun ya, astroloji o soruna çözüm getiriyor. Bu mükemmel uyumu sağlamanın en temel taşlarından biri, doğru burç uyumundan geçiyor. “Perfect match” olmasanız bile en iyi aşıklar listesine adını yazdırmak istiyorsan bu listeye göz atmanı öneririm.

Koç ve Kova

Monotonluğun en uzak olduğu ilişki koç ve kovanın birlikte olduğu ilişkidir muhtemelen. Bu çiftin hiçbir anı sıkıcı geçmez çünkü her zaman çılgın ve delice şeyler yaşamayı severler. Yeniliklere asla kapalı olmayan bu çift, ikili olarak da sağladığı takım uyumuyla, beraber olmaktan bir an bile sıkılmazlar. Bunun yanında özel hayata olan saygıları, birbirlerine özel zaman ayırma konusunda da zorluk yaşatmayacaktır. Ama bu ayrı geçirilen zamanlar onları uzaklaştırmaktan öte daha da birbirlerine bağlayacaktır.

Boğa ve Yengeç

Tamamen birbirleri için yaratılmış bu iki burç, hem fiziksel hem de duygusal olarak birbirlerine aşırı bağlı yaşamaktadır. İlişkinin de ilerlemesiyle birbirlerine olan bağları aşırı fazlalaşan bu burç çifti, ruhen tek bir birey gibi yaşamaya başlar. Bu da birbirlerinin duygularını yoğun şekilde hissetmelerine yol açar. İki tarafın da karşılıklı olarak yaptığı beğeniler komplimana dönüşür ve her daim birbirlerini takdir ederler.

İkizler ve Kova

Zihinsel ve duygusal bağ olarak en güçlü ikili olarak ikizler ve kova çiftini verebiliriz. Çok kısa süredir beraber olsalar bile uzun yıllardır berabermiş gibi davranır ve hissederler. İki tarafın da yaratıcı özelliği sayesinde sürekli birbirlerine yapacakları orijinal tekliflerle, ilişkilerini her zaman canlı ve heyecanlı tutabileceklerdir. Aynı koç ve kova gibi ikizler ve kova da bireysel zamana önem verip bundan keyif alırlar. Bu ayrı kalma süreci de ilişkilerine ayrı bir güç katar.

Yengeç ve Balık

Su burcu özelliği taşıyan iki burca ait çift arasında oluşan kozmik bağ ile ilişkiye zaten bir sıfır önde başlar. Kendilerine ait güçlü bağları bulunan bu burçlara sahip kişiler birlikte olduklarında ise kendi aralarında kurdukları bağ daha da güçlü olur. İki adet kendini sevmeyi başaran burç olan yengeç ve balık, karşısındakini de sevmeyi kuvvetle başarır. Balık burcuna sahip olan kişi iletişim kurmayı seven kişi, yengeç burcuna sahip kişi ise bu ilişkideki iletişim ağını ören taraf olur.

Aslan ve Yay

Beraber olduklarında aralarında oluşan yoğun tutku, ilişkilerini doyasıya yaşamalarını ve aynı zamanda da hayattan zevk almalarını sağlar. Her zaman ne istediğini bilen bu iki karakteristik burcun insanı, birbirlerine karşı tarafın hedeflerine ulaşmaları konusunda gönülden yardımcı olacaktır. Bu nedenle de söz konusu durum ne olursa olsun, bireyler ilişkideki öbür tarafı ne yaparsa yapsın sonuna kadar destekleyecektir.

Başak ve Boğa

Toprak burcu olan iki tarafın ilişkileri her zaman dengeli ve de kolektiftir. Günlük yaşantılarında her zaman pratik olmayı seven bu ikili, birbirlerine aşırı uyumlu karakterleri sayesinde ilişkideki aşırı dalgalanmalardan da korunmuş olur. Örneğin, işler zorlaşıp çıkmaza girmeye başladığında birbirini suçlamaktansa birlikte bir orta yol, bir çözüm bulmaya odaklanırlar. İki tarafın da dürüst olması nedeniyle uzun vadeli ilişki yaşamaları kuvvetle muhtemeldir. Aynı zamanda iki tarafın da hayati değerleri birbirlerine oldukça yakındır.

Terazi ve İkizler

Hava grubundan olan bu ikili, aralarında olan entelektüel bağ sayesinde, birbirlerini zihinsel anlamda geliştirmeyi ve beslemeyi çok iyi bilir. Sapyoseksüel olan bu burçlar birbirleri için biçilmiş kaftandır. Bu nedenle sabahlara kadar bir film veya kitap hakkında konuşabilirler. Ayrıca birbirlerine karşı oldukça anlayışlı olmaları ilişkideki saygıyı da asla yok etmez.

Akrep ve Yengeç

İki adet güçlü burcun bir arada olduğu ilişkiler her zaman zordur fakat akrep ve yengeç istisnai bir durum oluşturuyor. Bu iki burç bir aradayken duygularını aşırı yoğun yaşar ve bu yoğun duygular onları birbirlerine daha fazla bağlar. İlişkilerinde duygularını ve tutkularını beslemeyi bilen bu çift, birbirlerini dengelemekle beraber tek ses olmayı da çok iyi başarır. Diğer güçlü burçların bir arada olmasının zor olduğundan bahsetmiştim, diğer burçların yapamayacağı çoğu şeyi bu çiftimiz fazlasıyla yapabilir. Aldatma konusundan çok uzak olan akrep ve yengeç birbirlerinin morali bozuk olduğunda moral verme konusunda ileri derecede deneyimlilerdir.

Yay ve Koç

Ateş burcundan olan bu iki burcun da aşkı alev alev yanıcı olacaktır. Yan yanayken ateşle barut gibi olacak olan bu çiftimiz, çok büyük enerji potansiyeline sahiptir. Zamanla enerjileri daha da artacağından dolayı bu ilişkide, bezginliğe ve miskinliğe bir saniye bile yer verilmez. Bu ikili beraber yeni bir spora da başlarlar, sabaha karşı herkes uyurken bir anda çıkıp yollara düşmeye de. Bu özellikleri ise ilişkilerinin ve kendilerinin heyecanını her daim destekler.

Oğlak ve Boğa

Tüm burçlar arasında açık ara en güzel kimya ve çekim kesinlikle oğlak ve boğadadır. Bu ikilinin aşkı sonsuzluğu, sonsuz aşkı simgeler. Bu çekim sayesinde birbirlerinden asla sıkılmayacak olan çiftimiz dünya üstündeki tüm çiftler ayrılsa bile yine ayakları üstünde dimdik duracaktır. Ruh ikizlerinde görülen sonsuz sevgi ve saygı ile bu çiftin arasındaki bağ aşırı kuvvetlidir. Aralarındaki saygıyı her daim korurlar ve birbirlerine olan hayranlıkları asla azalmaz.

Kova ve İkizler

Yine derin bağ oluşturan bir çiftimizle beraberiz. Aralarında telepatik bir güç olan bu çift, birbirlerinin isteklerini çok iyi anlar ve zihinlerini de karşılıklı olarak çok iyi okurlar. Bu da onlara biraz mistik bir hava katar. İkisi de hava burcu olan bu çiftimizin, iki karakterinde de bireyselcilik çok fazla olmasına rağmen bunu ilişkilerine yansıtmazlar. İkisi de aynı şekilde bireyselliği sevdiği için ayrı zaman geçirmek ilişkide bir sorun yaratmaz ve bir araya geldiklerinde ise yeniden mutlu olurlar. İlişkinin iki tarafı da, değişik insanlarla tanışmaktan ve değişik ortamlarda bulunmaktan keyif alır.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir