Giambattista Valli x H&M

Giambattista Valli x H&M defilesi geçtiğimiz günlerde Roma’nın tarihi siluetlerinden biri olan Palazzo Doria Pamphilj’de gerçekleşti.

Valli Kızları, Valli Erkekleri ve konuklar ile defile katılımı tamamladı. Roma’nın en önemli tarihi yapılarından Palazzo Doria Pamphilj’yi arka plan olarak kullanan eklektik bir etkinlik gözler önüne serildi. Mekanın görkemli ve eşsiz sanat koleksiyonu olan özellikle Roma’ya özgü umursamazlık hissi; bu harika koleksiyonun özgür ruhunu, müthiş tasarımlarını ve sofistike havasını öne çıkardı.

Modellerin, farklı kişiliklerin ve sokağın havasını yansıtan gerçek Romalı’ların boy gösterdiği pembe renkli podyumda birleşti.

Şov Kendall Jenner’in Giambattista Valli x H&M kampanyasında giymesiyle popüler olan kırmızı elbisesiyle çıktığı olağanüstü finalle son buldu.

Konuklar arasında Troye Sivan, Sofia Carson, Alexa Demie, Halima Aden, H.E.R, Cameron Monaghan, Chiara Ferragni ve Chris Lee yer aldı ve hepsi de koleksiyondan parçaları kendi stilleriyle birleştirerek çarpıcı görüntüler sergilediler.

Defilenin bitiminde tüm konuklar Via del Corso’dan geçerek Roma’nın zamansız zarafetliğini içeren Grand Hotel Plaza’ya geçtiler. Peggy Gou, Seth Troxler ve Clara3000’in yer aldığı DJ grubu Circoloco’nun çaldığı after party’ye katıldılar.

Burcu Bayrakçı

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir