Hangi Burca Hangi Aksesuar Yakışır

Koç: Buraların komutanı, imparatoriçesi, en başkanı sensin. Kollarında apolet olan ceketler giysen, kraliyet armalı clutch’lar taşısan yeridir. Davetlere taç takıp gidersen de kimse sana deli demez.

Boğa: Her şeyin en marka olanı, en şıkı, en “şu an taktığım her şey gerçek”i, en “etiketi görseydin dudağın uçuklar”dısı sana göre.  Seni bijuterilerde, 2. el mağazalarda göremeyecek olmamız çok üzücü.

İkizler: Onu yazın simsiyah bir şapkayla, kışın pespembe bir gözlükle görmeniz mümkün. Çünkü ruh hali sürekli değişen İkizler için aksesuar, “moduma göre”den bir tık fazlası.

Yengeç: Ona kendini evindeymiş gibi hissedeceği, bir tam elbise boyunda, yünlü bir şal verin size harikalar yaratsın. Ayrıca kim takıyor bu cupcake’li yüzükleri, Tweety’li küpeleri dediğiniz her şeyi o takıyor.

Aslan: Takılarıyla altın madeninden yeni çıkmış gibi parlar. Kendini Kleopatra’dan hallice hisseden Aslan’ı bir ortamda nasıl fark edersiniz? Cevap: Şıkırtı seslerinden.

Başak: Büyüteçle görebileceğiniz kolyeler, tek sıra ince bilezikler, gereksiz bir şekilde detaylandırılmış tel tokalar onun tercih ettiği aksesuarlardır. Ama favorisi her zaman için saatidir.

Terazi: Güzellik takıntısı ve elitistliği yüzünden her ortamda en zevkli benim mesajı vermeye çalışır. Rembrandt takı işine girseydi, en büyük müşterisi Terazi olurdu.

Akrep: O delici bakışlarını saklayabileceği ve uygun zamanda hafifçe indirerek karşısındakini hipnotize edebileceği yas gözlüğü tam buna göredir.

Yay: İşte ortamın çılgını geldi. Göz şeklinde şapkalar, bacon desenli çoraplar, peluş fularlar, fosforlu eldivenler… Aklınıza gelebilecek her türlü orijinal aksesuar Yay’ın ilgi alanına girer.

Oğlak: Kemik çerçeveli, ciddi bir haber programı sunucusuyum gözlüğü yanından hiç ayırmayacağı aksesuarıdır. Ayrıca anneannelerin gözdesi broş da onun vazgeçilmezleri arasındadır.

Kova: Siz farkında değilsiniz ama o taşlı jartiyer, göbek piercing’i takmış; zilli don giymiş olabilir. Çünkü gizemli seksi Kova kendi kendine eğlenmeyi sever.

Balık: Büyük baykuş kolyeler, dev çiçekli taçlar, dantelli çoraplar, kedili sırt çantaları hep buna göredir. Küçük bir kız çocuğuyla seksi bir kadın arasında gidip gelir.

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir