Hoşlandığın Kişiyi Etkilemen İçin 6 Tüyom Var!

Artık daha kolay iletişim kurduğumuz ama daha zor ilişki yaşadığımız bir çağdayız. Çünkü seçenekler, uyaranlar çok. Sonra kimse birine tutunmayı tercih etmiyor. Bir ilişkiye başlamak zaman ve çaba istiyor. Ama sen doğru kişiyi bulduğunu düşünüyor olabilirsin ya da gerçekten hoşlandığın biriyle karşılaştın. Peki, onun da geçip gitmemesi için ne yapabilirsin? Birbirinizi tanıyacak kadar bir arada olmalı ve eğer karşılıklı bir etkileşim varsa devamını getirmelisiniz. Kalplerden geçen bu. İşte bunun için sana 6 etkili tüyo vereceğim. Bunlar kendin olmakla ilgili tüyolar. Yani zaten seni sen olduğun için istememişse gidebilir. Bir de dramlar yaşamak yerine, romantizmin tadını çıkarmak her zaman daha iyi bir yol, bunu unutma. Başlıyoruz!

1- Gözlerinin içine bakabilecek ve içten bir şekilde gülümseyebilecek özgüveni göster. Bunlar seni çekici kılacak.

2- Kendin konusunda dürüst ve samimi ol ancak her şeyi söylemek zorunda olmadığını da unutma.

3- En sevdiğin özelliğin ne? Esprilerin mi? Makyaj yeteneğin mi? Hikayelerin mi? Durma, göster ona.

4- Kendi kendine ne kadar yetebildiğini de göster. İlk buluşmayı sen öner ya da buluşma yerini sen seç mesela.

5- Bazı bazı kendini bırakmayı ve eğlenmeyi de unutma. Esprilerine gül, ona iltifat et, bir konuda ona ihtiyaç duyduğunu göster.

6- Fazla aceleci davranma. Sürekli mesaj atmak, durmadan aramak gibi. Eğer o fazla aceleci davranıyorsa da uzak durmak yerine bunu ona söyle.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir