Kadınlar Erkeklerin En Çok Nerelerini İnceliyor?

Sadece erkekler mi kadınları inceler sanıyorsun? Hiç de değil! Asıl kadınlar ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi oldukları için erkeklere daha çok dikkat ederler. Üstelik hiçbir detayı kaçırmadan. Eğer hoşlarına gitmeyen bir şey olursa da bir anda soğumaktan çekinmezler ve o erkeğe ilgilerini kaybederler. Oysa erkekler çoğu zaman kadınları incelerler ama kusurları es geçerler. Bakalım kadınlar erkekleri baştan aşağı süzdüklerinde, en çok nerelerine bakıyormuş.

Dişler: İnci gibi olmasına ya da estetik ameliyat harikası olmasına gerek yok. Tom Cruise dişleri gibi sıra sıra da olmayabilir. Ama kadınlar için bir erkeğin dişlerinin bakımlı ve temiz olması önemlidir. En azından sararmış olmamalıdır. Çünkü bu, bir erkeğin hem kendisine hem de karşısındaki kadına önem verdiğinin göstergesidir.

kadinlar-erkeklerin-en-cok-nerelerini-inceliyor_1

Popo: Evet, kadınlar da popoya bakar. Hem de uzun uzun bakar. Kadın için önemli olan nokta, erkeğin pantolonunu dolduracak bir popoya sahip olmasıdır. Bu durum kadınlar için bir nevi güç simgesidir.

Göbek: Kadınların çoğu göbekli erkek sevmez. Fakat bir parça göbeği tatlı bulan kadınlar da vardır. Burada önemli olan iyice salmış olmamaktır. Bu görüntü kadınların dikkatini çok çeker.

Saçlar: Kel erkekten hoşlanan kadınlar da vardır. Ama eğer saçlardan hoşlanıyorsa, uzun ya da kısa fark etmez, temiz ve taranmış olmasını ister. Tabii bir erkeğin saç modasını takip etmesi de kadınların gözünden kaçmaz.

Gözler: Gözler iletişimin kilit noktasıdır. Samimi, derin ve anlamlı bakışlar kadınları büyüler. Bazı kadınlar keskin bakışlardan bazıları da naif ve ürkek bakışlardan hoşlanır. Ama bir kadının kalbine giden yol bakışlardan geçer, orası kesin.

kadinlar-erkeklerin-en-cok-nerelerini-inceliyor_3

Koku: Koku sadece kadınlar için değil herkes için önemli olmalıdır. Temizliğine dikkat etmeyen bir insan iletişimde baştan kaybetmiştir. Kadınlar ise kokuya ayrıca önem verir. Parfüm kokmasa bile erkeğin nötr kokmasını ister. Kötü kokular kadınları direkt soğutur. Bunun yanı sıra bazı ter kokuları bazı kadınlara çekici gelir.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir