Kadınlara Özgü En İyi Uygulamalar

Teknolojinin gelişmesi ve iletişim araçlarına olan bağlılığımızın artmasıyla yazılımcılar dur-durak bilmeden ihtiyaçlarımıza yönelik  bin bir çeşit uygulama üretiyorlar ve bu uygulamalar gündelik yaşantımıza her gün farklı bir kolaylık sağlıyor.

Biz  kadınlara hitap eden ve gündelik yaşantımızı kolaylaştıracak uygulamalara gelin beraber bakalım!

1)   Pepapp

 

Ah tatlım tabii ki de torpil geçip ilk sıraya kendimi koyacağım, bilirsin çok mütevaziyimdir 🙂

Kişisel adet takvimini oluşturuyorum,

Adet döngün yaklaştığında  sana  haber vererek bu döngüye hazırlıksız yakalanmamanı sağlıyorum,

Regl ve ovülasyon günlerini takip ederek, bu günlerde eğlendirici ve bilgilendirici tavsiyelerimle sana daha eğlenceli günler geçirme imkanı sunuyorum,

Kimse mesaj atmazken sürekli tatlı mesajlarla yanında olmaya çalışıyorum.

Sence de ilk sırayı hak etmiyor muyum? 🙂

2) Check Yourself!

Check Yourself! uygulaması kadınlara meme kanserine karşı gerekli tetkikleri düzenli olarak yaptırmaları için aylık hatırlatmalar da bulunuyor.

Çünkü önce sağlık!

3) Nike+ Training Club

Bu uygulamadaki kuvvet ve dayanıklılıktan hareket kabiliyeti ve yogaya kadar tüm vücudu çalıştıran 150’den fazla ücretsiz antrenmanla forma girmek artık çok kolay.

4) Awesome Note 2

Yapılacaklar, alışveriş listeleri, notlar ve fikirler…

Awesome Note 2 uygulamasıyla tüm bunları bir araya toplayarak organize etmek mümkün. Aynı zamanda uygulama seyahat notlarından fotoğraf albümlerine kadar geniş bir kategori yelpazesine sahip.

 5) Field Trip

Seyahatlerinizde daha planlı ilerlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey Field Trip! Haritalardan rotalara, yer ve tarihi bilgilere kadar her şeyi bulmak mümkün. Field Trip ile bilmediğiniz yerlerde artık kaybolmak söz konusu bile değil.

6) Meditasyon

Türkçe bir uygulama olan Meditasyon birbirinden farklı “Hemen Başla” programlarıyla evde, ofiste, yolda kulaklığını takarak daha sakin ve dingin bir hayata geçiş yapabilirsin. Beden, nefes, uykuya hazırlık ve stresi rahatlatma gibi odak noktalarıyla birçok problemi çözmeye yardımcı oluyor.

7) myPill

myPill doğum kontrol hapı kullanan kadınlara düzenli olarak haplarını almaları için hatırlatmalarda bulunmakla beraber adet döngünüzü de takip ederek gündelik yaşantınızı kolaylaştıracak önerilerde bulunuyor.

 

 

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir