Kate Middleton Hamile Stili

Kate Middleton üçüncü bebeğine hamile ve hamilelik döneminin sonlarına yaklaştı. Cambridge düşesi bu gebeliğinde de şık ve zarif stilini devam ettirdi ve bir çok kişiye ilham kaynağı oldu. Kendisine neyin yakıştığını daima bilen Düşes, zarif stilini her zamanki gibi ön planda tutarak muhteşem kombinlere imza attı. Bu sefer, hamileliğinde daha fazla resmi tören ve davetlere katılan Kate Middleton, hamile stiliyle oldukça ön plandaydı. İşte düşesin hamileliklerinde öne çıkan kombinlerini senin için derledim.

Cambridge Düşesi, Stockholm’deki bir fotoğraf galerisinin resepsiyonunda “ERDEM”in mavi kadife elbisesini giydi. Erdem tasarımlarını sıkça tercih eden Düşes daha önceki bir hamileliğinde de, markanın bir elbisesine stilinde yer vermişti.

Hamilelik dönemlerinde, özellikle tek parça elbise giymeyi tercih eden Düşes seçtiği tasarımlarla, kendi tarzından ödün vermeden, zarif stilini koruyor. Resmi ziyaretlerden, günlük yaşantısına kadar yerine göre tercihler yapan Middleton, üçüncü hamileliğini açıklamadan birkaç gün önce The Sunken Garden’a yaptığı ziyaret için “Prada’nın Sonbahar/Kış 2017 Koleksiyonu”ndan bir elbise tercih etmişti.

Zarif görünümün nişanesi olan danteli de sıklıkla kullanan Düşes, üçüncü hamileliği açıklandıktan sonra katıldığı ilk resmi davette, bebek mavisi dantel bir “Temperley London” elbise giydi. Düşesin hafif belirginleşen göbeği ilgi odağı olmuştu.

Geçtiğimiz ay Norveç’e gerçekleştirdikleri resmi ziyaret sırasında da, Düşes yine tercihini dantel detaylı mavi renk “Seraphine” marka bir hamile elbisesinden yana kullandı.

Her zaman zarif ve sofistike stiliyle ön planda olan Kate Middleton, kıyafet harcamalarıyla konuşulsa da aslında bir kıyafeti birden fazka giymesiyle de medyada kendine yer ediniyor.

Kate Middleton 2013 yılında ilk hamileliğinde  bir resepsiyonda tercih ettiği “Hobbs” marka elbiseyi ikinci hamileliğinde de giyerek birçok kişinin takdirini kazanmıştı.

Kate’in hamileyken yaptığı en şık seçimlerden biri “Emilia Wickstead” tasarımı mavi renkli elbisesiydi. Sade şıklığını gri renk “Rupert Sanderson” ayakkabılarla taçlandırmıştı.

Middleton, hamileliği sırasında, zaman zaman giydiği oldukça ucuz kıyafetlerle de herkesi şaşırtmayı başardı ve şık olmak için Düşes bile olsanız çok para harcamak gerekmediğini bize gösterdi. Warner Bros ziyareti sırasında giydiği “TopShop” siyah-beyaz puantiyeli elbisesiyle moda camiası tarafından oldukça beğenildi.

İkinci hamileliğinin son haftalarında ilk defa gerçek anlamda bir hamile elbisesi giyen Middleton, “Jenny Packham” tasarımı dantel elbisesini yakın tonlarda mantosuyla tamamlayarak güzelliği ve şıklığı ile yine çok konuşulmuştu.

Kate Middleton, hamileliği boyunca, etek boylarını ise bir hayli kısalttı. Nişanlılık döneminde ve evliliğinin ilk zamanlarında diz hizasında elbiseler tercih eden Middleton, hamileliği sırasında çok daha kısa elbiseler giydi. Hatta Düşes bu seçimleri nedeniyle zaman zaman kendisini eleştiri oklarının da karşısında buldu.

Kate Middleton’ın, hamileliği boyunca vazgeçemediği diğer parçalar ise paltolar ve ceketler oldu. Kimi zaman kombinlerini tamamlamak için kimi zaman ise tek parça olarak kullandığı palto ve ceketlerle, hamile stiline yeni bir soluk getirdi. Düşes, topuklu ayakkabılarından ise hamileliğin 9 ayı boyunca vazgeçmedi. Genellikle kullandığı ve onun imzası gibi olan stiletto’ların yanı sıra çok yüksek olmayan topuklu ayakkabılar tercih eden Middleton, zarif stilini her daim topuklu ayakkabılarıyla tamamladı.

Kate Middleton’un gece kıyafetleri için sıklıkla tercih ettiği tasarımcıların başında, gelinliğinin de tasarımını yapan “Alexander McQueen ve Jenny Packham” geliyor. Düşes 2014 yılında New York’taki Metropolitan Sanat Müzesi’ndeki davette uzun drape detaylı düşük omuzlu “Jenny Packham” elbisesiyle göz kamaştırmıştı.

Middleton, kasım ayında Londra’daki Kraliyet Variety Performansını izleyeceği gece için de çarpıcı, uzun kollu, ışıltılı mavi bir “Jenny Packham” elbisesi ve gümüş topuklu ayakkabı tercih etmişti.

Geçtiğimiz şubat ayında Norveç Kraliyet Sarayı’ndaki resmi akşam yemeği için, Düşes, “Alexander McQueen” imzalı somon rengi, pelerin detaylı bir elbise tercih etmişti. Hamileliğinin son haftalarına yaklaşan Middleton, bu muhteşem görüntüsüyle günlerce konuşuldu.

Cambridge Düşesi, BAFTA ödül töreninde yine  göz kamaştırıcı bir tercih yaptı. Düşes Kate kısa kollu, V yaka ve kemer detayına sahip orman yeşili “Jenny Packham” elbisesi giydi. Middleton, ışıltılı elmas ve zümrüt takılar ile güzel elbiseyi süsledi.

Hamilelik stiline bir nevi öncülük yapan isimlerden biri olan Kate Middleton, zarif tarzıyla bir çok kadına ilham veriyor.

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir