Kısa Boylu Kadınlar için Giyinme İpuçları

Kısa boylu kadınlar bilir, alışverişe çıktığınızda içinde kaybolmadığınız bir şeyler bulmak her zaman kolay değildir. Olduğunuzdan daha kısa görünmekten veya proporsiyon hataları yapmaktan bıktıysanız kısa boylu kadınlar için giyinme ipuçları hazırladık.

  • Mümkünse belinizi sarın.Bacaklarınızı uzun göstermenin yolu belinizi vurgulamak. Belinizi vurgulamanın en şık yolu ise kemerler. Büyük beden bir blazer ceketin veya bol bir elbisenin beline saracağınız kemerle hem tarz hem uzun gözükebilirsiniz.

  • Minileri sivri burunlu ayakkabılarla veya kısa botlarla giyin.Sivri burunlu ayakkabılar bacak boyunu uzatmak konusunda harikalar yaratabilir. Her şeyden önce dikkati üzerine çekeceğine şüphe yok. Aşağıdan yukarıya bakıldığında bacaklarınız uzayacak, uzayacak, uzayacak.
  • Kısa ve dar kotları tercih edin.Kulağa mantıksız gelebilir ancak yüksek belli, crop ve vücudu saran bir kot; küçük bir bilek görüntüsü sizi olduğunuzdan daha uzun gösterebilir.

  • Her türlü yüksek bel pantolona yatırım yapabilirsiniz.Yüksek belli her şey minyon kadınlar için yaratılmıştır. Kot pantolon, deri pantolon, culotte, hiç fark etmez. Belinizin inceliğini vurgulayan her şey bacaklarınızın daha uzun olduğu ilüzyonunu yaratabilir.

  • Kararsızsanız siyah giyin.Baştan ayağa siyah kombinler kısa kadınların her zaman güvenebileceği B planıdır. Siyah pantolonlarla siyah botlar bacaklarınızın daha uzun olduğu ilüzyonunu yaratabilir.

  • Kat kat giyinme trendi size göre değil.Büyük beden trendi okey, fakat kat kat giyinme trendi minyon kadınlara hiç uygun değil. Kat kat giydiğinizde bir ton kıyafetin altında küçücük bir silüet olarak kalacaksınız. Ancak kombininizin star parçası sizsiniz. Parçaları kombinlerken fazla savurgan davranmayın.

  • Uzun bir palto edinin.Kim Kardashian’ın stili fazlasıyla eleştirilse de gözümüze hiçbir zaman olduğu kadar kısa gözükmüyor değil mi? Uzun paltolarının arkasındaki başlıca neden de bu. Uzun paltolar görsel olarak sizi de olduğunuzdan daha uzun gösterebilir. Bir artısı da şu: Çok basit bir kombinin üzerine giydiğiniz uzun bir paltoyla bir moda gurusu gibi bile gözükmeniz mümkün.

  • Kısa topuklar bile mucizeler yaratabilir.En önemli kuralı en sona sakladık. Kabul edelim, uzun görünmenin en pratik yolu topuklu ayakkabılar. Yüksek topuklularla yürümeye zorlanıyorsanız veya sevmiyorsanız kısa topuklular da işinizi görecektir. Zaten kısa topuklar oldukça revaçta.

Daha fazla yazı için: https://goo.gl/6TKLJp

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir