Krizlerin En Büyüğü: Tatlı Krizi!

Geldi yine ayın en zor zamanları: PMS! PMS yani bilinen adıyla tatlı krizleri. Zaten koca ay sanki canın hiç tatlı çekmemiş gibi bir de PMS’in gelmesiyle bu isteğinin tavan yapması sana kaderin bir oyunu mu cilvesi mi karar veremiyorum. Eh canın tatlı çekiyor çekmesine de o aynı can bir de üşeniyor değil mi? Şimdi kim kalkacak da, mutfağa gidecek de kendine tatlı hazırlayacak? Sıcak su torbasıyla yatmak varken… Peki ya bu üşengeçlik ve tatlı krizi ikilemini çözmenin bir yolu yok mu sayın İsviçreli bilim insanları?

Çareyi uzaklarda arama tatlım benim, sana bir müjdem var çünkü. O çok sevdiğin limonlu cheesecake’i yoğurtla birleştirsek, bu hem çok pratik hem de çok lezzetli olmaz mıydı? Birleştirsek dediysem biz birleştirmiyoruz tabii, uzmanlarına bırakıyoruz, yani Danissimo’ya!

Danissimo’nun yeni çıkardığı Limon Cheesecake Tadında hem ölçüsüyle tatlı krizini anında geçirecek hem de enfes lezzetiyle ilk kaşıkta seni kendine bağlayacak! Ben kıvamına, lezzetine, içindeki limon parçacıklarına, kokusuna, şekline, her şeyine bayıldım bu minnoşun! Üzerine, “Dikkat bağımlılık yapabilir.” yazılsa yeridir. Bunlara ek, bir de tasarımı ile çantanda rahatlıkla taşıyabileceğin, günün her anında ve her yerde tüketebileceğin bu güzellikle tanışmanın tam zamanı! Yazması benden denemesi de senden olsun. Koş marketlere Pepapp kızı, koş! Benzersiz kıvamıyla cheesecake’in yoğurtlu hali karşında, hadi durma sen de kaşıkla!

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir