Merkür Retrosu

Golden zodiac astrological clock, sunlight and shadow

Ekim ayının son haftası Merkür Akrep ile birlikte gölgeli günlere başlayacak ve 2 Kasımda geri hareketine başlayacak. Geçen sene bu dönemleri hatırlayanınız var mı? Sanıyorum ki bir çoğunuzun pek güzel geçmemiştir. Dönen eski sevgililer, aklımıza sıkça gelen eski sevgililer! Bu sene ise Temmuz ayında yaşamıştık. Bir sürü olayların yaşandığı bu dönemden sonra sıra geldi Merkür Akrep geri hareketine! Akrep burcu doğası gereği; bizi derinliklere, korkularımıza, vicdanımız götürür. Bu dönem bir sürü kaosla karşılaşabileceğimiz gibi, bütün gerçeklerin ortaya  çıktığı bir döneme giriyoruz. Bu dönemde karma işleyecektir. Ortaya çıkmasından korktuğunuz bir durum varsa aman dikkat! Akrep egemenliğinin olduğu bu dönemde, insanlar çok gizli, sinsice sizi alt etmeye çalışabilirler. Akrep bu doğada başarılıdır da!

İletişim sıkıntıları yaşayacağımız bu dönemde teknolojik aletlerimiz bozulabilir. Yazarlar, reklamcılar, öğretmenler kısaca iletişimin esas olduğu mesleklerde sorunlar olabilir. Seyahat planları için de pek doğru zaman olmayabilir.

Uzun vadeli kararlar almamakta fayda var! Çok mantıklı düşünemeyebiliriz ve Retro sonrası hemen pişman olabilir! Sevgili falan yapmayı pek önermem mesela!

Yarım kalan işlerinizle ilgilenebilir, işlerinize yönelebilirsiniz. Spor çok iyi gelecektir mesela! Sağlığınıza, beslenmenize çok dikkat edin! Zihinsel bir karmaşıklığa gireceğimiz için sağlığı korumakta fayda var!

Bu söylediklerim Merkür Retrosunda doğmayanlar için geçerli, eğer haritanızda Merkür Retro ise; hayat size şans verir. Tam tersi o dönem sizin için daha şanslı geçecektir.

Dipnot: Eski sevgililerinizin oyunlarına kanmayın! Retro bitince bütün oyunları bitecektir.

Sena Terzi

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir