Ne Yıldı Ama! Yeni Yıla Yenilenen Bir Ciltle Başla!

“Hayatımdan bir 2020 geçti” diyeceğimiz bir yılı geride bırakmak üzereyiz. 2020 pek çoğumuz için zorlu ve dersler çıkardığımız bir yıl oldu. Özellikle pandemi bu yıla ve hayatlarımıza damgasını vurdu. Bir yandan kendimizi hastalıktan korumaya çalışırken bir yandan da günlük rutinlerimizi yerine getirmeye çalıştık. Bazen zorlandık, bazen sabırlı kaldık. Nihayet bu maratonun bitiş çizgisine yaklaştık. Şimdi yeni umutlar yeşertme, yeni başlangıçlar için hazırlık yapma zamanı. 2021’den güzel şeyler bekliyoruz. Dünyamız, sevdiklerimiz ve kendimiz için. Yeni yıla nasıl girersen bütün yıl öyle geçer denir ya, sen nasıl girmek istiyorsun yeni yıla? Belki kariyerinle ilgili yepyeni adımlar atacaksın. Belki de sevdiğin şeylere daha çok zaman ayıracaksın. Ya da belki kendine daha çok bakacaksın. Bence sen istersen bunların hepsini yaparsın. Fakat sana bir motivasyon lazım. Mesela yenilenen bir ciltle yepyeni bir sen lazım. Hadi, eski yılın yorgunluğunu üstümüzden atalım ve etkili bir cilt bakımı yapalım! Bunun için sana bakım tüyoları vereceğim. Ama her şeyden önce sağlıklı beslenmen, yeterli uyuman ve bol su içmen gerektiğini unutma. 2021 tıpkı cildimiz gibi ışıltılı geçsin. Yaşayacak nice yıllarımız, gerçekleştirecek nice hayallerimiz var çünkü.

Yeni yılı yenilenme yılı ilan ediyorum! Hadi, başlayalım!

  1. Cildini günde 2 kez temizle. Yani hem sabah uyandığında hem de gece yatmadan önce cilt temizliği yap. Tabii ki cildinle uyumlu bir temizleyici kullanarak.

2- Gözeneklerini sıkılaştırmak için tonik kullan. Bunu temizleme işleminden hemen sonra, bir makyaj pamuğu yardımıyla yapabilirsin.

3- Cildin artık tertemiz. Şimdi bakıma geçebiliriz. Bunun için hücreleri yenileyen ampul veya serum kullanabilirsin.

4- Cildini mutlaka nemlendir. Kuruluğun yarattığı bozulmaların önüne geçmiş olacaksın. Unutma, sadece kuru değil, yağlı ciltlerin de nemlendiriciye ihtiyacı vardır.

5- Geldik en önemli maddeye: Cildi korumak. Yaz ya da kış fark etmez, dışarı çıkmadan önce mutlaka güneş koruyucu krem kullanmalısın.

Sana şahane bir haberim var! Yeni yıla temizlenmiş, canlanmış, ışıl ışıl bir ciltle başlaman için ihtiyacın olan bütün ürünler Hepsiburada.com’da seni bekliyor! Cilt temizliğinden bakımına dek geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Hepsiburada’dan, sana uygun olan ürünleri gönül rahatlığıyla seçebilirsin. Çünkü Hepsiburada sana güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. O zaman hadi, bu linke hemen aşağıdaki Hepsiburada logosuna tıkla:

Şimdi 2020’yi uğurlama, 2021’e ve güzelliklere merhaba deme zamanı. Şimdi cildimizi daha güzel günlere hazırlama zamanı. Yeni yıl sana ve sevdiklerine barış, huzur, mutluluk getirsin. En çok da sağlık getirsin. Capcanlı, musmutlu, pasparlak yıllar!

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir