Neşeli Yaz Fotoğraflarını Hazırla, Sosyopix.com’da Yaz İndirimini Kaçırma!

Neşeli Yaz Fotoğraflarını Hazırla, Sosyopix.com’da Yaz İndirimini Kaçırma!

Yazın enerjisi bambaşkadır. Üstümüze hafif kıyafetler giyip kendimizi dışarılara attığımız, bütün bir yılın ağırlığını da üstümüzden attığımız; en çok tatili düşlediğimiz, düşünmemeyi tatil bildiğimiz; güneşin bize her gün mutlaka merhaba dediği, kuşların bu merhabaya şarkılarıyla eşlik ettiği bir dönemden bahsediyoruz ne de olsa. İçimizi ısıtan, rengarenk bir dönemden. Yaz, tembelliğin resmi olduğu bir mevsimdir. Tembellik eşittir dinlenmektir. Kendimizi şımartacağımız, her gününü festival havasında yaşayacağımız, tadını çıkararak hakkını vereceğimiz bir mevsimdir yaz. Sıcaktan bunalmayı, güneşten korunmayı, sivrisineklerle savaşmayı endişe etmemeliyizdir. Böylece kışa girerken de yeni bir sezona ve yeni kararlara hazır olduğumuzu hissedebiliriz. Yazın enerjisi böyle bir şeydir işte. Yenileyen, tazeleyen, keyiflendiren… Sen de yazın hiç bitmemesini isteyenlerden misin? Aslında bu mümkün. Hayır, bunun için diğer yarım küreye geçmene gerek yok. Hayır, böyle şeyler sadece filmlerde de olmuyor. Peki, o zaman nasıl olacak da bu yaz uzayacak? Zamanı durduran, baktıkça bizi kendi zamanına doğru tasasız bir yolculuğa çıkaran, zihnimizdeki nice anıyı tetikleyerek bizi sıcaklığıyla sarıp sarmalayan fotoğraflar sayesinde tabii ki. Denize balıklama dalış yaptığımız, güneş gözlüğümüzün yüzümüzden büyük olduğu, karpuz suyunun yanaklarımızdan döküldüğü, sevdiklerimizle kameraya hunharca gülümsediğimiz fotoğraflarla. Daha doğrusu anılarla. Bu neşeli fotoğraflar sayesinde kışın en soğuk günlerinde bile ısınman, hayatının o efsanevi yazını defalarca hatırlaman mümkün. Fotoğraflarını en güzel sunumlarla hazırlayan ve onlara dokunmanı, onların da kalbine dokunmasını sağlayan Sosyopix.com sayesinde.

Sosyopix; sosyal medyada paylaştığın, telefonunda ve bilgisayarında bulunan fotoğraflarla senin seçeceğin farklı temalarda ürünler hazırlayan, bunları adresine ulaştıran bir servis. Bu sayede o anlamlı fotoğrafları yanında hissediyor ve onlara dokunabiliyorsun. Yapman gereken tek şey fotoğrafları seçmek, adres bilgisini girmek ve siparişini vermek. Seçtiğin ürünler 2-3 iş günü içinde istediğin adrese gönderiliyor. Böylece yaz fotoğrafların her zaman yanı başında oluyor.

O zaman gelelim serinleten yaz fırsatına! Sosyopix.com’da yaza özel süper bir kampanya başladı. 3 Ağustos’a kadar Sosyopix.com’un en sevilen ve en çok tercih edilen ürünlerine %20’ye varan indirimlerle sahip olabiliyorsun. Seni hemen bu popüler ürünlerle baş başa bırakıyorum. Bence sen de onları çok seveceksin. Nasıl, biraz esti değil mi? 🙂

Kanvas Tablo: Oh mis gibi temiz hava! Ayaklarını sıcak kumlara uzatmışsın, önünde alabildiğine masmavi deniz. Bronzlaşmış tenin güneşin altında ışıl ışıl parlıyor. Hemen yanı başındaki freş kokteylin de öyle. Limonu ve şemsiyesi üstünde… Ne güzel bir gündü değil mi? İliklerine kadar ısındığın, tüm benliğinle rahatladığın, hayat budur dediğin o gün şimdi tam karşında. Duvarında canlılığını korumaya devam ediyor. Yapman gereken tek şey fotoğrafa bakmak ve kendiliğinden gelen hislerle birlikte o günü yeniden yaşamak. İşte kanvas tablonun etkisi tam olarak böyle olacak. Seçtiğin fotoğrafı kanvas tablo şeklinde duvarına asıyor, hatırlaralarını tablo haline getirmiş oluyorsun. Yaşam alanını adeta bir sergiye çeviriyorsun. Yazdan kalan en güzel hatıranın segrilendiği, baktıkça yüzüne mutluluğun yerleştiği bir sergi.

Ahşap Kare Çerçeve: Bazı fotoğraflar vardır, onlar görüş alanındayken depresif olman mümkün değildir. Çünkü kıpır kıpır, eller havaya bir yaz şarkısını hatırlatırlar sana. Sokaklardan, balkonlardan, bahçelerden gelen sohbetleri. Saksıda açan yaz çiçeklerini. Sabahlara kadar oturduğun akşamları. O yaz ilk defa yediğin eriğin tadını. Bazı fotoğraflar vardır ve onlar sadece yaza dairdir. Senin için yazı unutulmaz kılacak böyle fotoğrafları seçebilir, ahşap kare çerçeve ile onlara her daim ulaşabilirsin. Çünkü sade ve göz dolduran tasarımıyla ahşap kare çerçeve, sana bir yaz günü melodisiyle seslenecek. Neşeli sohbetleri, renkli çiçekleri, yaz akşamlarını, yemyeşil eriğin hikayesini anlatacak. Masanda ya da duvarında sabit duruyor gibi görünecek ama içinde harekete geçen duyguların sebebi olacak. Belki diline takılan bir şarkının da. Uzanmışım kumsala…

Metal Baskı: Capcanlı renkler, ışıltılı görünüş ve enfes bir fotoğraf baskısı. Sence de bir yaz fotoğrafına bunlar yakışmaz mı? Şehrin hengamesinden uzaklaştığın, işleri sonra yaparım deme özgürlüğü yaşadığın, ailem dediklerinle zaman geçirme fırsatı yakaladığın, ufkunu açacak yerlere ve gelişmelere doğru yelken açtığın o nadir ve güzel anların bu sunuma ihtiyacı var. O anıları belgelediğin fotoğrafların çerçevesiz bir görünüme ihtiyacı var. Çünkü onlardan sana geçen mutluluk sınırsız olacak. Sadece içinde bulunduğun zamanı değil, tüm zamanlarını etkileyecek. Yaşam alanına hareket ve derinlik katacak. Yaşadığın her anı sanata, yaşadığın yeri sanat galerisine çevirecek. O çok özel ve nadir anlar bu etkiyi yaratmaya yeter. İşlerinden başını kaldırmayıp gökyüzünü unutmak, habire satın alarak tatmin olmaya çalışmak yerine; anı biriktirmeyi tercih ederken bunu sen de biliyordun.

Anı Kitabı: Belki bu yaz yepyeni yerler gördün, doğanın harikaları ile karşılaştın. Çimlere yayıldın, arkadaşlarınla lafladın. Sırtına güneş kremiyle kalp yaptın. Ya da tatil diye en sevdiğin kanepeye uzandın. Kampın yalnızlığında kendini dinlemiş de olabilirsin. O klasik furyaya katılmış ve plajda bacaklarını bir fotoğrafla paylaşmışsın. Belki de macera senin göbek adın. En yüksek dağa sen çıkarsın… Nasıl tatil yaptığının ne önemi var? İyi hissediyorsun ya! Şimdi tüm bu yaz anılarını 80’lerin ve 90’ların unutulmaz fotoğraf albümü tadındaki anı kitabında toplayabilirsin. Üstelik yanında; albümünü süsleyebileceğin, anı kitabını tasarlayabileceğin sticker seti ve gümüş kalem de var. Sevdiklerinle geçirdiğin güzel yaz günlerini kitabına yapıştır, öykünü kitaplaştır. Macera dolu ya da oldukça durağan, fark etmez ki. Anılarının hepsi değerli. Hem de sevdiklerinle üstüne konuşup gülüşmeye değer.

Pola Kartlar: Yazın dondurmadan sonraki en iyi şey nedir? Tamam, soğuk soğuk dondurmaları yedikten sonra hasta olmamaktır. Peki, ondan sonra? Bir de havanın geç kararması ve akşam üstü sahilde dondurma yemeye bir sürü vaktinin olması. Başka? Eveeet, yazı yaz yapan retro fotoğraflar! Yaz fotoğrafları retro bir sunumla çok daha iyi görünür. Çünkü geçmişten fırlamış gibi, çok renkli, çok canlıdırlar. Hayatın ritmini yakalarlar, en şapşal an’ı bile bulunmaz bir anmış gibi sunarlar. Yamuk yumuk, bol flaşlı, amaçsız fotoğraflar olması bu gerçeği değiştirmez. Hatta böylesi makbuldür. İşte pola kartlar tam da bunun için var! Artık polaroid fotoğraf makinen olmasa bile, polaroid tadındaki fotoğraflara sahip olabilirsin. Bu kartlardan ister albüm yaparsın ister onları dekoratif bir şekilde duvarına yapıştırırsın. Palmiyeyi, yolu, yoldaki kaplumbağayı, aşkının saçlarını -ki aslında yüzüne odaklanmıştın- çektiğin fotoğrafları bir kenara ayır. Onlar geçmişe yolculukta haritaların olacaklar.

Magnetler: Magnetler gezileri hatırlatır. Çünkü gezilen yerlerden mutlaka bir magnet alınır. Genellikle buzdolaplarını süslerler, evin bu soğuk sakinini güzelleştirirler. Magnetler hayatımıza renk katan sevimli detaylardır. En sevdiğin yaz fotoğraflarını tüm metal yüzeylere magnet olarak yapıştrabilirsin. Hem de ister klasik ister kare istersen de metal magnet şeklinde. Belki de sen yaz aylarında kapısını en çok çaldığımız buzdolabını tercih edersin. Bazen soğuk bir yaz içeceği bazen de sulu bir yaz meyvesi için. (Metal magnetin arkasında açacak olacağını da hatırlatmak isterim. :)) Magnetler gezileri, tatilleri, serbestliği, hatırlanmaya değer günleri hatırlatır. Bir yazın nasıl keyifli geçtiğini hatırlatır. Tutundukları yüzeylerden, tutunduğumuz anılara bir yolculuk başlatır. Peki ya bize tutunan detaylar? Üstümüze yapışan kumlar, elbisemize bulaşan karpuz çekirdekleri, elimizi yapış yapış yapan dondurma şekeri… Resmin bütününü görebilene her detay bir mutluluk sunar.

Bence yazın en güzel olayı bu! Yazı; yaz-kış yaşamanı sağlayacak, hem sana hem yakınlarına güzel enerjiler dağıtacak, neşeli fotoğrafları neşeli sunumlara dönüştürecek bu kampanya! Hemen favori fotoğraflarını seç, Sosyopix.com’a tıkla ve kampanyayı kaçırma!

Çocuklar gibi eğlendiğin bir yaz olsun. <3

Written by Pepapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir