Tarzın Kapına Gelsin Mi?

Woman in black trousers and purple blouse laughs, leaning on stand with elegant clothes on pink background

Şu anki tarzın ruhunu, kişiliğini yeterince yansıtıyor mu? Kendini biraz bu yönde yenilemek, bu benim stilim dediğin şekilde giyinmek istemez misin? Peki, bunun için nereden başlayacağını biliyor musun? Hepimiz olduğumuz kişi gibi görünmek, kendimize has tarzımızı göstermek isteriz. Ama bazen bunu nasıl, hangi kombinlerle yapacağımızı bilemeyiz. Mağazalarda dakikalar hatta belki de saatler boyunca araştırma yapmak da sonuç vermeyebilir. Hatta öyle ki kendimizi rahat hissetmediğimiz için öyle her şeyi de deneyemeyiz. Ve vaktimizi boşa harcamış oluruz. Böyle durumlarda keşke Sinderella’nın perisi gibi bir peri gelse de sihirli değneğiyle üstümüze tam oturan ve bizi harika gösteren bir kombin yaratsa değil mi? Ama bu görünüm 12’de püf diye toz olmasa tabii. 🙂 Senin için bunu yapacak birini biliyorum. O bir peri değil belki ama en az bir peri kadar marifetli. Clotie ile tanışmanın vakti!

Clotie: Herkes için kişisel stilistlik hizmeti!

Clotie çok kısaca bir stilistlik hizmeti diyebiliriz. Ama bundan fazlası var. Kişisel stilistler взять займ на карту без отказа , alışveriş yaparak zaman harcamak istemeyen kişilere, tarzlarına uygun kıyafetler seçiyor. Clotie de bunları evlerine yollayarak o kişilere deneme ve beğenme imkanı sunuyor.  Biraz daha anlatmak gerekirse…

Clotie nasıl çalışıyor?

Öncelikle stil formunu dolduruyor ve stilini seçiyorsun. Formu ne kadar doğru ve eksiksiz doldurursan stilistinin senin için hazırladığı kombin de o kadar sana uygun oluyor ve senin tarzını yansıtıyor.

Sonra ilk sipariş tarihini ve sipariş sıklığını seçiyorsun. Böylece aboneliğin oluşuyor. Siparişlerin senin seçimlerine göre planlanıyor ve bu plan doğrultusunda adresine ulaştırılıyor.

Clotie kutun geldikten sonra kombinleri evinin konforunda güvenle deniyorsun. 3 gün içerisinde satın almak isteyip istemediğine karar veriyorsun. Karar verdikten sonra anasayfadan veya hesabım butonuna tıkladığında görebileceğin siparişlerim sekmesinden seçim yapmanı bekleyen sipariş detaylarına ulaşıyorsun.

Son olarak da beğendiklerini satın alıyor ve kalanlarını iade ediyorsun. Beğendiklerin için satın al butonuna, iade etmek istediklerin için de iade et butonuna basman yeterli oluyor. İade et butonuna bastığında ürün ile ilgili detaylı bir geri bildirim seçmen gerekiyor. Bu geri bildirimler sayesinde stilistin tarzını öğreniyor ve seni çok daha iyi tanıyor. Böylece her seferinde stiline daha uygun ürünler seçiyor.

Peki, neden Clotie’yi tercih etmelisin?

* Yeni tarzları keşfedersin. Hem de mağaza mağaza dolaşmadan!

* Evine gelen kombinleri evinin rahatlığında ve güveninde, üstelik de satın almadan denersin.

* Sadece beğendiğin kıyafetler için ödeme yaparsın. Zaten siparişin adresine ücretsiz teslim edilir ve iade etmek istediğin kıyafetler, istediğin tarihte ücretsiz teslim alınır.

* En önemlisi de güzel giyinirsin çünkü bu konuda profesyonel destek almış olursun.

Clotie ile stilistlerin senin için hazırlayacağı kombinleri evinde güvenle deneyecek ve sadece beğendiklerini alacaksın. Bence sen bu hizmete bayılacaksın!

O zaman tıkla ve stilini yaratmaya hemen başla: http://clotie.com/

Written by Altan Yiğit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir