Pepapp Kullanım Şartları

 

UYGULAMAMIZI KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLE OKUYUNUZ.

 

Herhangi bir bilgisayardan, cep telefonundan, tabletten veya başka bir cihazdan (“Cihaz”) web sitemize, uygulamaya erişerek ya da bunları kullanarak, bu Kullanım Şartlarını, Gizlilik Politikasını ve geçerli diğer yasaları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunların sizin için bağlayıcı olmasını kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. Pepapp, Uygulama ile yayınlanması üzerine geçerli olacak şekilde bu Kullanım Şartlarını bildirimde bulunmaksızın herhangi bir tarihte değiştirebilir. Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz değiştirilmiş Kullanım Şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu Kullanım Şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu Uygulamayı kullanmayın.

 

KİMLER KULLANABİLİR?

Pepapp’ı kullanmak için en az on üç (13) yaşında, Alışveriş hizmetlerini kullanmak için en az on sekiz (18) yaşında olmalısınız. Bu yaş sınırlamasının altındaki hiçbir kişi Uygulamayı kullanamaz.

 

Uygulama için bir hesap oluşturduğunuzda, hesap oluşturma ve kayıt sürecinde talep edilen doğru ve eksiksiz bilgileri bize sağlamalısınız ve bu bilgileri güncel tutmalısınız. Aksi halde, Uygulama doğru bir şekilde çalışmayabilir ve önemli bildirimler için sizle iletişim kuramayabiliriz.

 

Bu uygulamayı sadece tek bir hesap sahibi kullanabilir, birden fazla hesap tarafından kullanıma uygun olmamakla birlikte Pepapp tek kişiye lisans vermektedir.

 

TAVSİYE BİLDİRİMLERİ

Uygulama regl dönemizin daha kolay geçmesi için sizi teşvik eden özellikler içerebilir. Bu tavsiyeler genel olarak eğlenceli, herhangi bir yan etkisi olmayan tavsiyeler olacaktır. Uygulama sizin tarafınızdan verilen bilgilerle bir takvim tutmaktadır. Bu takvim tüm dünyada bilinen tıp literatürüne göre hazırlanmıştır. Bir gebelik kontrol uygulaması değildir. Herhangi bir tavsiyeyi veya takvimi ilgili riskleri değerlendirerek uygulayınız. Pepapp, özellikleri ve tavsiyeleri kullanmanız veya kullanamamanız sonucunda maruz kalabileceğiniz herhangi bir istenmeyen durumdan veya zarardan sorumlu ya da yükümlü değildir.

 

Uygulama hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi teşhis, tanı ve tedavi içermez. Herhangi bir sağlık sorunu, hastalık konusunda endişe veya sorularınız varsa kesinlikle profesyonel ve alanında uzman bir doktora başvurmalısınız. PEPAPP, profesyonel bir doktora başvurmanızı engellemez ve geciktirmez, bu konuda yükümlülük de kabul etmez. Uygulama aracılığıyla verilen bilgilerin kullanımından doğacak herhangi bir riskin yükümlülüğü sadece kullanıcıya aittir, Pepapp hiçbir yükümlülük kabul etmez.

 

ÜCRETLENDİRME

Pepapp, sağladığı tüm hizmet içeriğini ve ücret durumunu ve bedelini Apple Store veya Google Play’de bulunan uygulama sayfasında ve uygulama içerisinde ilan edecektir. Hizmet ücretlerine ilişkin değişiklikler, değişikliğin ilan edildiği andan itibaren geçerlilik kazanacak ve ücretle ilgili bir kampanyanın bulunması halinde, kampanyanın sona erme tarihine kadar geçerli olacaktır.

 

GÜNCELLEMELER

Çeşitli zamanlarda, uygun gördüğümüz şekilde Uygulamayı güncelleyebiliriz. Bu, yükseltmeler, değişiklikler, hata düzeltmeleri, yamalar ve diğer hata düzeltmeleri ve/veya yeni özellikleri (birlikte, “Güncellemeler”) kapsayabilir. Tüm Güncellemeleri yüklememeniz halinde Hizmetlerimizin bazı kısımları doğru bir şekilde çalışmayabilir. Bu sözleşme her güncellemeyi kapsamaktadır. Herhangi bir Güncelleme sağlama veya herhangi bir Hizmetin belirli bir özelliğini veya fonksiyonelliğini sağlamaya devam etme yükümlülüğüne sahip değiliz. Güncellemelerden önce verilerinizin kaybolmaması için yedekleme yapmanız çok önemlidir. Yedekleme yapılmaması sebebiyle meydana gelecek veri kayıplarından sorumlu değiliz.

 

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Uygulamadaki fikri mülkiyetin tamamı (kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler hariçtir) Pepapp veya lisans verenlerine aittir ve bu telif hakkı, ticari marka veya patent yasalarıyla korunan materyalleri içerir. Tavsiyeler, metinler, yazılımlar, komutlar, kodlar, tasarımlar, grafikler, fotoğraflar, sesler, müzikler, videolar, uygulamalar, interaktif özellikler ve diğer tüm içerikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Uygulamadaki her türlü içerik (kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler hariçtir) (“İçerik”) Pepapp’a aittir ve tüm hakları saklıdır. Uygulama ile herhangi bir veri madenciliğine, robota, veri çekmeye veya benzer veri toplama yöntemlerine başvurmamayı kabul ediyorsunuz. Bu Kullanım Şartlarındaki hiçbir hükmün size fikri mülkiyet haklarının herhangi bir lisansını verdiği kabul edilmeyecektir.

 

BAĞLANTILAR

Uygulama, diğer şirketler tarafından işletilen web sitelerinin, uygulamaların ya da diğer ürün veya hizmetlerin bağlantılarını içerebilir. Pepapp, ayrı kullanım şartları ve gizlilik politikaları olan bu Üçüncü Taraf içeriklerimi onaylamaz, izlemez ya da bunlar üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur. Pepapp, Üçüncü Taraf içeriklerinden veya politikalarından sorumlu değildir ve bu Üçüncü Tarafa ait riskleri size ait olmak kaydıyla erişirsiniz.

 

MOBİL HİZMETLER

Uygulama, belirli mobil Cihazlara yönelik hizmetler ve özellikler içermektedir. Telefon operatörünüzün normal tarife ve ücretleri geçerlidir. Tüm mobil hizmetler tüm operatörlerle veya Cihazlarla çalışmayabilir.

 

GİZLİLİK

Bu Kullanım Şartlarına dahil edilen Gizlilik Politikamızda bu Platformda bilgilerin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili ek açıklamalar yer almaktadır.

 

KULLANICI İLİŞKİLERİYLE İLGİLİ SORUMLULUK REDDİ

Pepapp yapacağı geliştirmelerle sosyal ağ kurabilir. Diğer kişilerle çevrimiçi ortamdaki veya yüz yüze ilişkilerinizden tamamen siz sorumlusunuzdur. Uygulamayı kullanan diğer kullanıcılarla tüm ilişkilerinizde makul tedbirleri almayı ve başka bir kişiyle görüşmeden önce gerekli araştırmayı yapmayı kabul ediyorsunuz. Pepapp, herhangi bir kullanıcı ihtilafına dahil olmakla yükümlü değildir ancak, kendi takdirine göre bunu yapabilir.

 

GARANTİ REDDİ

Pepapp, yürürlükteki kanunların izin verdiği ölçüde, Kullanıcı Tarafından Oluşturulan herhangi bir İçerikten veya Uygulamada yayınlanan başka bir İçerikten sorumlu ya da yükümlü değildir. Uygulama, Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerikler, İçerikler ve bu Platformdaki materyaller ve ürünler “OLDUĞU GİBİ” ve herhangi bir garanti olmaksızın sunulmaktadır. Pepapp, yasalarla izin verilen azami ölçüde, zımni mülkiyet hakkı, ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, sarih veya zımni hiçbir garanti vermemektedir. Pepapp, uygulama kesintisiz veya hatasız olacağını, kusurların düzeltileceğini ya da bu Uygulamada veya Uygulamayı sunan sunucuda virüslerin veya zararlı başka bir şeyin olmadığını beyan veya garanti etmemektedir. Pepapp, Uygulamada kullanılan veya bulunan her türlü İçeriği ve diğer unsurları bildirimde bulunmaksızın herhangi bir tarihte değiştirme hakkını saklı tutar.

 

FESİH

Pepapp dilediği zaman ürün güncelleştirmelerini durdurabilir, uygulamayı satış platformlarından geri çekebilir ve hizmet vermeyi durdurabilir. Bu durum Kullanıcının bu tarihe kadarki güncellemeler açısından elde ettiği haklarını ortadan kaldırmaz. Fakat devam eden süreçte de yeni bir güncelleme talep edemez. Uygulamanın yeni cihazlar, yeni işletim sistemleri vb teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli çalışma garantisi verilmez. Pepapp, herhangi bir nedenle veya hiçbir neden olmaksızın, bildirimde bulunmaksızın ve size veya başka birine karşı yükümlülük altına girmeksizin, tamamen kendi takdirine göre, hesabınızı kapatma, profilinizi ve Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriklerinizden herhangi birini silme ve Uygulamanın tamamını veya herhangi bir bölümünü kullanmanızı kısıtlama hakkını saklı tutar. Pepapp ayrıca belirli IP adresleri veya Cihaz numaraları olan kullanıcıları engelleme ve Uygulamaya erişimi önleme hakkını da saklı tutar. Bu Kullanım Şartları, hesabınız kapatıldıktan sonra da geçerli olmaya devam edecektir. Fikri Mülkiyet, Tazminat, Kullanıcı İlişkileriyle İlgili Sorumluluk Reddi, Garanti Reddi, Sorumluluğun Sınırlandırılması, Çeşitli Hükümler ve niteliği gereği fesihten sonra geçerliliğini koruyabilecek hükümler ile ilgili Kullanım Şartları, herhangi bir fesihten sonra geçerliliğini koruyacaktır.

 

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

Bu Kullanım Şartlarından ve/veya uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde Pepapp dijital kayıtları kesin delil oluşturur; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, aşan durumlarda Kullanıcının ve Pepapp yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

Uygulamayı kullanarak Pepapp’ten belirli elektronik iletişimleri almayı kabul etmiş olursunuz. Pepapp size elektronik olarak gönderdiği bildirimlerin, anlaşmaların, açıklamaların veya diğer iletişimlerin bu iletişimlerin yazılı olmasına ilişkin gerek dahil olmak üzere, yasal iletişim gereklerini yerine getirdiğini kabul ediyorsunuz.