Yaza Fit Girmene Yardımcı Olacak 5 Madde

Bikini zamanı geliyooor! Biz hanımlar kışın biraz kilo almaya meyilli oluyoruz, biliyorum. Fakat artık bahar geldi! O çikolatayı yavaşça bir kenara bırak ve derin bir nefes al sevgili hemcinsim! Yaza fit girmek istiyoruz, o halde bu 5 maddeyi uyguluyoruz ve sonuca odaklanıyoruz.

1. Uyumadan 3 saat önce su veya bitki çayı haricinde hiçbir şey yiyip içmiyoruz.

2. Havalar güzelleşti, bahane yok! Haftanın en az 3 günü, elbette ki bir sağlık problemimiz yoksa, çıkıp çıkıp yürüyoruz.

3. Çiğ sebze ve meyve tüketmeyi ihmal etmiyoruz! Sağlıklı bir birey günde 5 porsiyon sebze ve meyve tüketmelidir. Posamızı arttırıyoruz, bağırsak hareketlerimizi düğünlerde en çok döktüren baldızlara çeviriyoruz!!

4. SU SU SU. Herhangi bir sıvı kısıtlaması yoksa günde en az 1.5 2 litre su içiyoruz. Kilomuz biraz fazlaysa 2.5-3 litreye kadar çıkabilir. Dipnot: Kafein içeren içecekler su ihtiyacını karşılamaz aksine arttırır.

5. O küçük, sevimli fakat şekerli atıştırmalıkları bir kenara bırakıp yerine galetalara, kuru kayısılara ve cevizlere, fındık bademlere yöneliyoruz fakat elbette ki porsiyon kontrolünde.

Haydi gelsin şimdi yeni bikiniler! Önümüzde hala vakit var; sevgiler, öpücükler.

Sağlıkla kalın!

Stj.Dyt. Burcu Akgül
@diyetimiseviyorum

Written by Pepapp

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments